Artystyczne Urodziny

Jest taki dzień w roku, który każde dziecko chce przeżyć po swojemu. Są to oczywiście urodziny! Proponujemy Państwu zorganizowanie artystycznych urodzin w KIDS ART. Zabawa prowadzona jest w formie warsztatów artystycznych (plastycznych, muzycznych, teatralnych i tanecznych) oraz animacji i zabaw integracyjnych. Można wybrać jeden z poniższych tematów, a na urodziny przybędzie Kapelusznik wraz z Alicją, groźny pirat zza siedmiu mórz lub roześmiana myszka Minnie. 2 godziny przepełnione jest tańcem i zabawami z animatorem. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę!

ZAPEWNIAMY:
- 2 godzinne warsztaty artystyczne (plastyczne, taneczne, teatralne i muzyczne)
- opiekę animatora
- dekorację stołu i sali
- papierową zastawę stołową
- materiały i narzędzia niezbędne do zrealizowania warsztatów

* napoje i poczęstunek zapewniają opiekunowie dzieci

OPCJE DODATKOWE:
- zaproszenia - 2,50zł/szt.
- malowanie buziek - 30,00 zł
- brokatowe tatuaże - 30,00 zł

Tematyka urodzin

SKARBY OCEANU

Przenieś się na wody południowego Pacufiku i odkryj wyspy Oceanii. Szum fal, ptasi śpiew i hawajska muzyka - cóż więcej potrzeba? Przeżyj przygodę wraz z Vaianą prosto z rajskiej wyspy. Poznasz egzotyczne ptaki, kulturę i tradycyjne zabawy na rajskich krańcach świata. Zwiedzisz najpiękniejsze miejsca dzięki swojej wyobraźni, a na koniec wykonasz własnoręcznie pamiątkę, którą będzie można zabrać do domu i wspominać urodziny wśród palm.

MYSZKA MINNIE

Baw się z uśmiechniętą Myszką Minnie. Tańcz, skacz, szalej na całego! Nie ma nic lepszego niż wyścig ślimaków, roześmiany tor przeszkód, czy warsztaty teatralne w których wcielisz się w jednego z kreskówkowych ulubieńców. Disneyland na urodzinach? Czy to możliwe? O tak!

BARBIE ROCKOWE KSIĘŻNICZKI

Cekiny, makijaż, błysk fleszy - to lubią wszystkie ROCKOWE KSIĘŻNICZKI. Urodzinki przepełnione muzyką z filmu, oryginalna dekoracja i zastawa stołowa, oraz autorskie zabawy sprawią, że będzie to najlepszy wybór małej księżniczki. Nauka tańców, czy tworzenie mikrofonów to dopiero początek. Prawdziwa zabawa rozpoczyna się podczas projektowania stroju dla rockowej gwiazdy. Całą 2 godzinną zabawę kończy muzyczna bitwa "Księżniczki VS Rock". Po której stronie staniesz?

SZKOŁA CZARÓW

Wstąp do Studia, a ono specjalnie na dzień Twoich urodzin zamieni się w istną Szkołę Czarów. Po korytarzu przechadzać się będą nauczyciele lotu na miotłach i alchemii. Nauczysz się jak zrobić prawdziwą różdżkę lub zaczarowany kamyk. Może kogoś zaczarujesz? A może zmienisz się w prawdziwą czarownicę...?

DINO - ARCHEO

Niezbadane lądy i Jukryte skamieliny na dnie ziemi to motyw przewodni tych urodzin. Na dwie godziny zamienimy się w archeologów, którzy szukać będą śladów triceratopsa. Spróbujemy odtworzyć szkielet dinozaura, by na koniec stać się jednym z nich. Zabawa dla dużych i małych. Jednym słowem wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej i przejść szlakiem gadów olbrzymów.

DZIKI ZACHÓD

Tupot koni, odgłosy rewolweru i okrzyki uciekających Indian wśród gorących stepów. Przeżyj niezapomnianą przygodę podczas wielkiej wojny między Kowbojami, a Indianami. Kto okaże się lepszy? Blade twarze, czy może wręcz przeciwnie? Wejdź do Studia wystylizowanego na indiańską prerię, strzelaj do butelek, naucz się rzucać lassem i zatańczyć kowbojski taniec. Hej kowboje wyruszamy na walkę o dziki zachód?

MIĘDZYGALAKTYCZNI RYCERZE

Jesteś fanem Luca Skywalker_a i marzysz o tym, by rozprawić się z Lordem Vaiderem. Te urodziny są właśnie dla Ciebie! Zbudujemy statek kosmiczny, którym wyruszymy do Odległej Galaktyki, by odbyć próbę i zdobyć umiejętności Rycerza Jedi. Test smaku, test słuchu, test węchu i mowy - czyli obowiązkowe konkurencje, który każdy adept na bohatera będzie musiał zaliczyć Niech moc będzie z Wami!

KRAINA LODU

Śnieg na zawołanie nawet w lipcu! Dla ochłody możesz urządzić swoje urodziny w Krainie Lodu, gdzie dwie siostry i gapiowaty bałwanek Olaf zaproszą Cię do wspólnej zabawy. Przeskakiwanie z kry na krę, trzyosobowe narty i bitwa na śnieżki to tylko niektóre zabawy jakie zaproponują Wam Elsa i Anna. Magiczny wystrój sali, nastrojowa muzyka i animatorzy jak z bajki pozwolą każdej solenizantce poczuć, że ma te moc!

PIRACKI STATEK

Ach przygodo! Nieważne czy jesteś mały czy duży, czy z Ciebie pirat czy piratka. Przeżyj swoje urodziny na pirackim statku wśród szant i morskich opowieści. Znajdź skarb i serce szkieletu, zatańcz na dryfującej łajbie, wyczyść starannie pokład i walcz z morską ośmiornicą. Na koniec zatopimy jakiś okręt i go ograbimy! Głodny przygód? Wskakuj na statek szczurze lądowy zanim odpłynie wraz z Twoimi urodzinowymi prezentami!

MINIONKI

Co powiecie na wielkie BOOM? Zabawy z niebiesko żółtymi stworkami? Rozbiegane i roześmiane miniony pokażą Wam, co to znaczy prawdziwa zabawa. Wywrócą imprezę o 180 stopni, a zamiast warsztatów plastycznych nauczą kilku eksperymentów chemiczno - fizycznych. Poznamy historię tych niebieskich stworków i dowiemy się dlaczego tak właściwie rozrabiają... Takiej szalonej zabawy jeszcze nie było!

ZOSTAŃ GWIAZDĄ

Jak to jest być sławnym aktorem czy piosenkarką? Jak to jest pracować na planie zdjęciowym, czy grać w filmie? Jak się tworzy własny wizerunek i udziela wywiadu? Na te i inne pytania dostaniesz odpowiedź w Studiu Maciej. Zabawy, które pokażą, że bycie artystą to ciężka praca. Odegramy scenki teatralne, będziemy też tańczyć i śpiewać. Tutaj to Ty będziesz numerem jeden!

KONSTRUKTORZY

To temat dla osób, które chociaż raz chciały zostać inżynierem własnej budowli. Będziemy dokręcać doklejać i wbijać, wiercić, obklejać i mocować. Wszystko po to, aby z urodzin wyjść z własną konstrukcją - pamiątką na wiele wiele lat. Nie zabraknie też tańców i animacji - budowania najwyższej wierzy z żywych klocków, tańca robota i zabaw. Poznaj tajniki każdego architekta nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

DZWONECZEK I JEGO SEKRETY

Elfy, wróżki i czarodziejski pył. Czyli wszystko, co małe dziewczynki lubią najbardziej! Brokat, zaczarowane skrzydełka oraz szereg tajemniczych przygód. Będą tańce i zabawy, warsztaty plastyczne i przebieranki. Może i Ciebie zaczarujemy?

FABRYKA SŁODYCZY

Mleczna, gorzka, biała, z bakaliami, owocami i nadziewana... Ale czy tylko do jedzenia? Oczywiście że nie! Malowanie czekoladą, muffinkowe zabawy, żelkowe psikusy i swawole. Tańce do słodkich piosenek, pantomima teatralna "kucharz" i czekoladowe savoir vivere. Pamiętaj, aby na tych urodzinach nikt nie miał uczulenia na czekoladę, bo będzie jej bardzoooo dużo!
*czekoladę do warsztatów zapewnia KIDS ART

ŚWIAT MODY

Zamknij oczy i wyobraź siebie na wielkim pokazie mody wśród setek paparazzi. Udzielasz wywiadów do największych żurnali na świecie... Teraz otwórz oczy i zorganizuj niezapomniane urodziny gdzie będziecie tworzyć eko kostiumy, które zaprezentujecie na wybiegu. Nauczycie się chodzić jak prawdziwe modelki, zrobicie wyjątkowy makijaż i fryzury. Odwiedzicie też Salon Piękności, gdzie Panie postarają się o Wasz manicure. Na koniec imprezy wyjdziecie do domu ze słoiczkiem kolorowych soli morskich do kąpieli własnej roboty. Po tak męczącym dniu wśród blasku fleszy odpoczynek obowiązkowy!

ART INSPIRACJE (od 7 lat)

Jesteś małym artystą? Lubisz godzinami malować, rysować, sklejać, wyklejać, brokatować, lepić i modelować? To przyjęcie jest właśnie dla Ciebie i Twoich gości! Oprócz tradycyjnej zabawy i tańca większość czasu spędzicie w art - pracowni, by wyczarować coś wyjątkowego.
Możesz wybrać:
- ozdoby i biżuteria
- malowanie na szkle
- filcowanie
- decoupage

Regulamin urodzin artystycznych


- Termin artystycznych urodzin należy rezerwować minimum tydzień przed planowanym dniem imprezy.
- Wstępnej rezerwacji terminu można dokonać telefonicznie lub osobiście.
- Podczas rezerwacji należy podać planowaną liczbę gości oraz tematykę urodzin.
- Ostateczną liczbę gości należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed terminem urodzin artystycznych.
- Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100zł.
- Wpłacona zaliczka jest bezzwrotna.
- Rodzice/Opiekunowie przywożą dziecko na wyznaczoną godzinę i zostawiają w KIDS ART pod opieką animatora. Nie ma możliwości uczestnictwa w urodzinach razem z dzieckiem.
- Wiek uczestników od 4 lat.
- Każdy uczestnik, aby wejść na salę powinien posiadać buty zmienne.
- Odpowiedzialność za szkody poniesione w czasie trwania urodzin KIDS ART ponoszą rodzice/opiekunowie.
- KIDS ART zastrzega sobie prawo do zmiany programu urodzin i dekoracji w obrębie wybranej tematyki.
- Dekoracje stanowią własność KIDS ART.